O nas

Hurtownia Lavergo powstała w 2012r. ze względu na rosnące kobiece zapotrzebowanie na buty o modnym i ciekawym (czasami też odważnym) wzornictwie. Buty importowane są z zachodu, gdzie moda tętni życiem każdego dnia. Design naszych butów doskonale odzwierciedla najlepszych, światowych projektantów butów takich jak: Marras, Louis Vuitton, Iceberg, Miele, Ralph Luren, Christian Louboutin, Peter Som i wielu innych.


Chcemy by sklepy obuwnicze w Polsce mogły cieszyć się butami o ciekawym wzornictwie i najnowszymi trendami. W ten sposób możemy dostarczyć Kobietom wielu przyjemności z zakupu swoich wymarzonych butów. Nie bez przyczyny nasz slogan woła : Let feet be trendy ! Każda kobieta lubi piękne rzeczy. Każda kobieta lubi czuć się piękna. Buty potrafią zmienić życie kobiety o 180 stopni. Buty są całą naszą duszą i to właśnie one odzwierciedlają to kim naprawdę jesteśmy.


Nasze obuwie jest specjalnie wyselekcjonowane by zapewnić 100% satysfakcję z zakupu. Nasz asortyment jest na bieżąco poszerzany zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem Klientów. Wierzymy, że razem możemy stworzyć wspaniałą historię naszej przyszłej współpracy.


W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


Lavergo

Torebki damskie

Torebki

LAVERGO

Strona główna

Kolekcja

Nowości

Promocje

Trendy

INFORMACJE

O Nas

Oferta

Aktualności

Kontakt

Mapa strony

Zobacz nas na facebook